سیب تم

استخاره با قرآن تاروت سه کارتی استخاره با قرآناجزای داخلی کولر گازی ها

در این مطلب قصد داریم شما را با اجزای داخلی کولرگازی آشنا کنیم و به شما بتوانیم اطلاعات مفیدی بدهیم .

از اولین اجزای آن می توان به فن خنک کننده آن اشاره کنیم . در پنل داخلی یک فن خنک کننده بلند وجود دارد که هوای اتاق را می مکد . این فن در حالی که هوای اتاق را مکش می کند ، آن را به اواپراتور و فیلتر هوا منتقل می کند و به همین دلیل دمای هوا کاهش یافته و همه آلودگی های آن را از بین می برد . در کل فن خنک کننده کولرگازی ، هوای گرم و الوده اتاق را جذب می کند و هوای خنک و تمیز را فراهم می کند . این فن متصل به یک موتور وچک چند سرعته ایت ؛ بنابراین سرعت فن قابل تغییر است . جالب است بدانید هنگامی که با ریموت در تنظیم دمای دستگاه تغییر ایجاد می کنیم ، این سرعت فن است که تغییر می کند .

کولرهای گازی میتسوبیشی

از دیگر اجزای آن که کولرگازی میتسوبیشی در آن قوی است فیلتر هوای آن است که بخش مهمی از پنل داخلی است . این قسمت ذرات را از هوای اتاق خارج کرده و به تهیه هوای اتاق کمک می کند . فیلتر هوای این دستگاه دقیقا قبل ار اوپراتور قرار می گیرد . هنگامی که فن ، هوای گرم اتاق را بکشد ، این هوا ابتدا از فیلتر هوا و سپس از اواپراتور عبور می کند .

از دیگر اجزای مهم پنل داخلی می توان به دریچه آن اشاره کرد . هوای خنک تهیه شده در دستگاه ، از طریق دریچه به داخل اتاق منتقل می شود . که این اجزا را می توان در کولرگازی دیواری ببینیم . این دریچه ها به تغییر زاویه یا جهت ورود هوا به اتاق مطابق با نیاز کمک می کند . با در یچه می توانید عبور حداکثر مقدار هوای خنک را به راحتی تنظیم کنید . در کل دو نوع دریچه وجود دارد : عمودی و افقی .پس با آشنا شدن این ویژگی ها می توانیم در استفاده از آن بهتر عمل کنیم .


محل درج تبلیغپربیننده ترین ها

استخاره با قرآن

ویژه سایدبار
پیج رنک سایت
تبلیغات

پیچک

لوگوی سایت

سیب تم